Vojenský náklaďák
Vojenský náklaďák

Řízení vojenského náklaďáku není složité

Vojenské náklaďáky jsou přizpůsobeny extrémním požadavkům. Vysoký a hrbolatý terén, brodění v bahně a mnoho dalšího musely zvládnout bez jakýchkoliv problémů. Toužíte i vy si sednou za volant a brázdil nerovnosti vojenského prostoru? Zkuste si na vlastní kůži, co dovedou tyto vozidla v terénu, a nechte se překvapit, zda je něco zastaví, či nikoliv.
 
Instruktor, který bude připravený na místě, Vám představí všechny možné vojenské náklaďáky, mezi kterými si budete moci vybrat. Ať už si vyberete například armádní ZIL s brodivostí 1,5 metru nebo obrovský sovětský KRAZ, vydejte ze sebe a s vozidla naprosté maximum. Krátká filmová instruktáž Vám poradí, jak ovládat vozidlo v terénu, pár rad o bezpečnosti a ovládání vozu od instruktora a hurá do terénu. Vysoké stoupání, klesání, bahno, nerovnosti, nic Vás nesmí zastavit. Chuť a touha Vás bude tlačit dopředu.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
pro muže
89%
zábavnost
72%
adrenalin
60%
strach
21%
mrazení
70%
pocit moci
71%
náročné fyzicky
46%
pro dospělé
92%

lobo
adrenalin 50%
zábavnost 78%
pro muže 83%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.