Tank (s řízením/bez řízení)
Tank (s řízením/bez řízení)

Historická doba na dosah ruky. Vyzkoušejte řízení tanku

První tanky byly použity v 1. světové válce. V roce1899 byl sestrojen první válečný motorový vůz, který se stal důležitou součástí pro další rozvoj tanků. Tank je silné obrněné válečné vozidlo, používané především v různých válkách a v bitvách. Tank sloužil pro zničení nepřátel a všech jejich bojovných zbraní. Pro likvidaci používal přímou palbu. Byl sestrojen pro jízdu na silnici i v terénu. Ovšem nedokážou pracovat nepřetržitě, neboť vyžadují velkou a pravidelnou údržbu.

Jízda tankem je nezapomenutelná jízda různým terénem – voda, bláto, nic ho nezastaví. V tanku, na rozdíl například v obrněném transportéru je vás o mnoho méně. Takže pokud i vy patříte mezi skupinku lidí, kteří si jako malí hráli v maskáčových kalhotách v lese na vojáky nebo jen toužíte o originální projížďce, je tank tím nejvhodnějším vozidlem, které si můžete vybrat.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
zábavnost
73%
vzrušení
69%
adrenalin
86%
zručnost
87%
pro dospělé
100%
pro muže
79%
pro ženy
32%
strach
59%
pocit moci
68%
náročné psychicky
53%
zkušenosti
81%
pro děti
42%

Miroslav Štap
vzrušení 60%
adrenalin 95%
zručnost 87%
pro dospělé 100%
zábavnost 77%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.