Obrněný transportér (s řízením/bez řízení)
Obrněný transportér (s řízením/bez řízení)

Vydejte se na jízdu obrněným transportérem

Obrněný transportér je vozidlo, které přepravovalo pěchotu. A to nejen mimo bojovou zónu, ale také i v ní, navíc bojovalo proti lehce obrněnému cíli nepřítele. Obrněný transportér měl největší rozkvět ve druhé světové válce. V dnešní době můžeme obrněný transportér vidět spíše pancéřovaný. Jeho konstrukce musí odolat nejen střelbě z kulometů, ale také musí maximálně chránit členy uvnitř transportéru před střelami protivníka. Modernizace technologie došla tak dopředu, že obrněný transportér lze ovládat i dálkově. Dálkové ovládání je bezpečnější pro posádku transportéru. Rakety, které transportér střílí je ale nutné i tak nabíjet ručně.

Jízda v tomto vozidle je neskutečným zážitkem, který si budete pamatovat celý život. Obrněný transportér se prodírá drsnými podmínky nerovného terénu plného bláta, což udělá ze zážitku ještě lepší vzpomínky.

 

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
bezmocnost
52%
strach
40%
vzrušení
80%
nadšení
76%
náročné psychicky
30%
zkušenosti
67%
pro dospělé
86%
pro seniory
25%
pro děti
65%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.